Best

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite

0 su 5
(0)
 • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.
 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).
SKU: UAP‑AC‑Lite
87.20 103.20 AcquistaConfronta

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Pro

0 su 5
(0)
 • Access Point Industrial shume i fuqishem, me dizajn antene inovative, më i miri në treg.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla, Ndermarrje.
 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).
SKU: AP-AC-Pro

APC Mobile Power Pack 3000 mAh (Bateri e jashtme per celular)

0 su 5
(0)
APC
 • Marka APC, me e mira ne bote per pajisje elektrike.
 • 3000mAh ju mundeson karikimin e plote ndaj çdo celulari.
 • Veshje alumini me nje dizajn elegant dhe shume i vogel.
SKU: M3BK-EC

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Melbourne Backpack

0 su 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Melbourne Backpack, per biznesmen te vertete.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zezë Përmasa: 50.5 x 35 x 27 cm
SKU: 170400

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLUE

0 su 5
(0)
 • Çantë shpine Port Designs Sydney Blue moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Blu Përmasa: 35 x 48.5 x 19 cm
SKU: 135076

Dell Inspiron 15 3576 TOUCH 17.3″ (Core i7-8550U – 16 GB – 512GB SSD – NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5), Gri

0 su 5
(0)
 • Laptop Dell Inspiron 7000 (7773) | 17.3″ Full HD (1920×1080) WLED, TOUCH
 • Intel Core i7-8550U (4.0GHz, 8MB Cache) | 16GB DDR4 2400MHz | 512GB SSD
 • NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5 | DVD+/-RW | Gri | 36 Muaj Garanci
SKU: Dell Inspiron 15 3576 TOUCH (Core i5-8550U – 16 GB – 512GB SSD - NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5), Gri
1,519.20 1,767.20 AcquistaConfronta

Ekran Projektimi EliteScreens, 152 x 203 – Elektrik (Muri)

0 su 5
(0)
 • Ekran projektimi nga marka EliteScreens me hapje Elektrike me radiokomande.
 • Permasa e bezes se projektimit 152 x 203
SKU: Electric100V

Gaming Mouse Razer Abyssus V2 (Ambidextrous) – 5,000 DPI

0 su 5
(0)
 • Gaming Mouse Razer Abyssus V2 me 5000 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • *Ky mouse eshte edhe per megjerashet
SKU: RZ01-01900100-R3G1
47.20 63.20 AcquistaConfronta

Gaming Mouse Razer DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 su 5
(0)
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010100-R3U1
79.20 111.20 AcquistaConfronta

Gigabyte Radeon™ RX VEGA 64 GAMING OC 8G 2048-Bit HBM2 CrossFireX

0 su 5
(0)
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 4096 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 11.780 pikë
 • Memory Interface: 2048-bit | Core Clocks: Boost: 1560 MHz / Base: 1276 MHz
SKU: GV-RXVEGA64GAMING OC-8GD
880.00 1,032.00 AcquistaConfronta

HDD NAS WD Red 4TB – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache

0 su 5
(0)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet NAS.
 • Besueshmeri maksimale per sistemet 24×7.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD40EFRX

Lenovo Ideacentre AIO 520 21.5-inch Desktop Computer TOUCH (Intel Core i5-8400T, 4GB DDR4, 1TB HDD, UHD Intel Graphics)

0 su 5
(0)
 • Lenovo PC AIO IdeaCentre 520-22ICB | 21.5” FullHD (1920×1080) IPS me kamera
 • Intel Core i5-8400T (3.0 GHz, 9MB) | 4GB DDR4 | 1TB 7200rpm HDD
 • Intel UHD Graphics | DVD+/-RW | Wireless + Bluetooth | 24 Muaj Garanci
SKU: F0DT0027RI

Monitor Asus 23″ MX239H IPS (Bang & Olufsen Audio)

0 su 5
(0)
 • Ekran Asus MX239H 23″ Full HD (1920×1080) IPS, Bang & Olufsen Audio
 • 6 pamje te ndryshme me SPLENDID Video Intelligence Technology
 • Pa kornize (ZeroFrame Design) | 2 Vite Garanci
SKU: MX239H

Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen

0 su 5
(0)
 • Teknologji IPS dhe Full HD tek nje ekran shume te holle.
 • Dizajn elegant për përshtatje në hapësira të ngushta. Ideal per pune ne zyre dhe shtepi.
 • Menaxhimi i lehtë i kabllit shton lehtësinë dhe siguron një tavoline pune të rregullt.
SKU: L2264A

Printer Epson L1455 A3+ Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 su 5
(0)
 • Funksioni: Printer A3+, Fotokopje, Skaner, Faks, ADF, Duplex me ngjyra
 • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Google Cloud Print
 • Printer me kursim te larte (6.000 kopje ne te zeze, 6.500 kopje me ngjyra)
SKU: C11CF49401
1,200.00 AcquistaConfronta

Printer Epson L6190 Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 su 5
(0)
 • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks, ADF, Duplex me ngjyra
 • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print
 • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 6.000 kopje me ngjyra)
SKU: C11CG19402

Router Wireless TP-Link TL-WR840N – 300Mbps (2 Antena)

0 su 5
(0)
 • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps
 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci
 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point
SKU: TL-WR840N
15.20 22.40 AcquistaConfronta

SSD Samsung 512GB 970 Pro M.2 NVMe (2280) – Samsung Phoenix Controller with S.M.A.R.T. support

0 su 5
(0)
 • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.
 • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme.
 • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.
SKU: MZ-V7P512BW

SSD Samsung 860 PRO 256GB SATA III

0 su 5
(0)
 • Modeli me i ri SSD me dhe me i shituri ne bote, Samsung PRO
 • Kapaciteti: 500GB | Shpejtësia leximit (560MBps) dhe shkrimit (530MBps)
 • Garancia: 36 Muaj | Ideale per Laptop dhe per PC me performance te larte
SKU: MZ-76E250B/AM

SSD Samsung 970 EVO M.2 NVMe 250GB (2280)

0 su 5
(0)
 • Gjenerata e re e teknologjise SSD M2 NVME nga Samsung.
 • Shkrim dhe lexim me shpejtesi ekstreme.
 • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.
SKU: MZ-V7E250BW

Tastiere Advanced Gaming Trust GXT 285 Gada Advanced Gaming Keyboard

0 su 5
(0)
 • Tastierë Gaming e avancuar e serisë GXT me 5 butona Macro të programueshëm nga marka Hollandeze Trust.
 • Teknologjia Anti-Ghosting ju mundëson fokusimin në lojë duke mos shtypur aksidentalisht butona të tjerë.
 • Ndriçim LED i butonave me ngjyra të ndryshme i jep karakter ambjetit tuaj Gaming.
SKU: 20433
39.20 47.20 AcquistaConfronta

Trust Urban PowerBank 10000 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)

0 su 5
(0)
 • Karikoni Celularin, Tabletit tuaj me Baterine e jashtme Trust Urban me ndriçim per naten.
 • 2200mAh ju mundeson karikimin e plote te 2 pajisjeve pernjeheri (Celular + Tablet) deri ne 40 ore shtese.
 • Funksion shtese: Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes
SKU: 21149

Trust Urban PowerBank 2200 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)

0 su 5
(0)
 • Karikoni Celularin, Tabletit tuaj me Baterine e jashtme Trust Urban.
 • 2200mAh ju mundeson karikimin e plote deri ne 9 ore shtese.
 • Funksion shtese: Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes
SKU: 21221

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, UAP-AC-LR

0 su 5
(0)
 • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.
 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).
SKU: UAP‑AC‑LR
103.20 127.20 AcquistaConfronta

Mouse Gaming Bluetooth Razer Orochi 8200

0 su 5
(0)
 • Marka: Razer | Modeli: Orochi 8200 | Ngjyra: Jeshile
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 2 Vite
SKU: RZ01-01550100-R3G1

Bokse Genius SW G2.1 3000 – 2.1 Speaker System

0 su 5
(0)
 • Bokse Gaming për videolojra për një përfshirje të plotë në botën e lojrave nga marka Genius.
 • Superfuqi pa cënuar aspak cilësinë.
SKU: 31731016100

Bokse USB Logitech Z211 – 2.1 Speaker System – Black

0 su 5
(0)
 • Lidhje nga USB me një sistem kompakt 2.1 i altoparlantëve siguron audio të cilësë së lartë dhe bas të pastër me lidhjeje 3.5mm.
 • Gëzoni muzikë të plotë audio pa humbur asnjë tingull me bokset Logitech.
SKU: 980-001269

Mouse Gaming Razer Abyssus 2000 DPI + Goliathus Control Fissure Bundle (Tapet Mouse-i)

0 su 5
(0)
 • Gaming Mouse Razer Abyssus me 2000 DPI. 
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • Taper Mouse Gaming Goliathus per nje levizje perfekte.
SKU: RZ83-02020200-B3M1
49.60 72.00 AcquistaConfronta

Mouse Gaming Razer Mamba Tournament Chroma

0 su 5
(0)
 • Marka: Razer | Modeli: Mamba Tournament Chroma | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 24 Muaj
SKU: RZ01-01370100-R3G1

Hardisk i jashtem, Transcend 1TB – StoreJet 25M3 (USB 3.0)

0 su 5
(0)
 • Rezistencë Ekstreme – Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë
 • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
 • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin “Auto Backup”
SKU: TS1TSJ25M3
71.20 92.00 AcquistaConfronta

Mostrando 1–30 di 36 risultati

WhatsApp WhatsApp me ne