Dyqani

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.
 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).
SKU: UAP‑AC‑Lite
10.900 L 12.900 L Add to cartKrahaso

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Pro

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • Access Point Industrial shume i fuqishem, me dizajn antene inovative, më i miri në treg.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla, Ndermarrje.
 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).
SKU: AP-AC-Pro

AFOX GeForce GTX 1050Ti GDDR5 GPU 4GB 128 Bit Dual Fan

0 out of 5
(0)
AFox
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 11290 MHz / 1392 MHz
SKU: AF1050Ti-4096D5H2

AFOX GeForce GTX 1050Ti GDDR5 GPU 4GB 128 Bit Dual Fan

0 out of 5
(0)
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 11290 MHz / 1392 MHz
SKU: AF1050Ti-4096D5H2

AMD Ryzen 5 2600X 6-Core 3.6 GHz (4.2 GHz Max Boost) Socket AM4 95W Desktop Processor

0 out of 5
(0)
AMD
 • 6 Cores/12 Threads – Frekuenca maksimale: 4.2 GHz Max Boost
 • Ftohes Wraith Spire Cooler i perfshire. 
 • Vetem per Motherboard me Socket AM4
SKU: YD260XBCAFBOX

Antene Ubiquiti UniFi AC Mesh – Access Point

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • Access Point Ubiquiti UniFi AC me tipologji MESH. Dizajn antene inovativ PoE.
 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla dhe pika turistike.
 • Praktik në instalim. Mbrojtje nga koha e keqe. Vala e shperndarjes: 183 meter.
SKU: UAP-AC-M

Antene Ubiquiti UniFi LiteBeam M5

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • Siguron lidhje interneti Wireless (pa tel) ne distanca te medha me nje performancë shume te lartë.
 • LiteBeam™ M është një pajisje ultra e lehte me teknologji airMAX CPE (për lidhje Outdoor).
 • Përdoret per shperndarjen e internetit deri në 30+ km.
SKU: LBE‑M5‑23

Antene Ubiquiti UniFi NanoStation AC loco – Access Point

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP), lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.
 • Kjo antene mund te konfigurohet si akses point ose router dhe shperndan internetme frekuence 5GHz ne 450Mbps.
 • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashte edhe te jashtme.
SKU: NS‑5ACL

Antene Ubiquiti UniFi NanoStation M2 – Access Point

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • NanoStation M mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP), lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.
 • Kjo antene mund te konfigurohet si akses point ose router dhe shperndan internet deri ne 15+ km me frekuence 2.4GHz.
 • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashte edhe te jashtme.
SKU: locoM2

Antene Ubiquiti UniFi NanoStation M5 – Access Point

0 out of 5
(0)
Ubiquiti
 • NanoStation M mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP), lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.
 • Kjo antene mund te konfigurohet si akses point ose router dhe shperndan internet deri ne 15+ km me frekuence 5GHz.
 • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashte edhe te jashtme.
SKU: locoM5

APC Mobile Power Pack 3000 mAh (Bateri e jashtme per celular)

0 out of 5
(0)
APC
 • Marka APC, me e mira ne bote per pajisje elektrike.
 • 3000mAh ju mundeson karikimin e plote ndaj çdo celulari.
 • Veshje alumini me nje dizajn elegant dhe shume i vogel.
SKU: M3BK-EC

Asus X540LA 15.6″ (Core i3 5005U – 4GB – 500GB HDD)

0 out of 5
(0)
Asus
 • Laptop Asus X540LA | 15.6″ LED Full HD (1920×1080) Ultraslim
 • Intel Core i3 5005U (2.0GHz, 3MB) | 4GB DDR3L 1600MHz | 500GB HDD
 • Intel® HD Graphics 5500 | Linux | Argjend | 24 Muaj Garanci
SKU: 90NB0B01-M24240

Baseus C-Video Type-C To HDMI Male Adapter – GM40D

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Kabllo video per Mac ose Smartphone per tu lidhur direkt me HDMI per TV. 
 • Cilesi superiore e markes Baseus.
 • Gjatesia e kabllit 1.8m.
SKU: GM40D

Baseus Energy 2 ne 1 / Power Bank 2500 mAh + Kabllo USB Lightning (Bateri e jashtme per celular)

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikoni iPhone-in ose iPad-in tuaj me Baterine e jashtme Baseus Energy 2 ne 1.
 • 2500mAh ju mundeson karikim te plote dhe njekohesisht funksionon edhe si kabllo Lightning.
 • Dizajn unik dhe shume praktik per ato persona qe jane shpesh ne levizje.
SKU: CALXU-01

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.
 • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.
 • Cilese muzike shume cilesore.
SKU: NGE50-B01

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 8 Watt (RMS).
SKU: Evo 7-BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9 PRO – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 9  PRO me teknologji EQ graphics.
 • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 30 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 12 Watt (RMS).
SKU: EVO 9 PRO BTMI

Bokse Bluetooth SonicGear SPACE 7 – 2.1 Speaker System – Black

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Tingull i pastër dhe i pasur. Bas jashtëzakonisht i fuqishëm nga një woofer ultra-i vogël.
 • Cilësi muzike shumë e mirë për dhomë ose zyre.
 • Lidhje Bluetooth me Celular ose Tablet dhe Hyrje MicroSD
SKU: space7

Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System – Me ndriçim

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker
 • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.
 • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
SKU: TITAN 7 BTMI

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
Trust
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

0 out of 5
(0)
Razer
 • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.
 • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.
 • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.
SKU: RZ05-02450100-R3G1

Çantë laptopi 11″ për Macbook Air

0 out of 5
(0)
 • Çantë laptopi me veshje leshi 11″ për Macook Air / Sony / Samsung / HP / Dell
 • Çata e laptopit është me ngjyrë Gri
SKU: macbook-air-cant

Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK

0 out of 5
(0)
Port Designs
 • Çantë shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 13-14″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 33 x 44 x 18 cm
SKU: 135074

Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Backpack

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë shpine HP Essential për studentë dhe biznesmen.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 41.91 x 31.75 x 12.7 cm
SKU: H1D24AA-1

Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Top Load Case

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë dore HP Essential Top Load Case për pune.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: ZezëPërmasa: 28.58 x 40.64 x 8.89 cm
SKU: H2W17AA

Çantë Laptopi 15.6″ HP Odyssey Sport Backpack – Grey/Green

0 out of 5
(0)
HP
 • Çantë shpine HP Odyssey Sport moderne. Kunder shiut.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″ dhe pak me shume.
 • Ngjyra: Gri me shirita te zi Përmasa: 39.62 cm
SKU: L8J88AA

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Blackstone II Backpack

0 out of 5
(0)
Port Designs
 • Çantë shpine Port Designs Blackstone II Backpack per persona qe jane shpesh ne levizje.
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zeze Përmasa: 38 x 26 x 5 cm
SKU: 201189

Showing 1–30 of 1056 results

WhatsApp WhatsApp me ne