USB Wireless Tenda U12 AC1300 Wireless Dual Band for Extreme Multimedia Experience

  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 867Mbps.
  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz dhe 5GHz dhe ka buton WPS per lidhje te shpejte.
  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

2.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli U12 AC1300
  Nderfaqja USB 3.0
  Buton WPS button
  Frekuenca
  • 2.4GHz
  • 5GHz
  Të tjera WPA-PSK/WPA2-PSK,WPA/WPA2,WEP,WPS
  SKU U12 AC1300
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “USB Wireless Tenda U12 AC1300 Wireless Dual Band for Extreme Multimedia Experience”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne