USB Wireless Tenda U1 USB 300Mbit/s

  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 300Mbps.
  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz dhe ka buton WPS per lidhje te shpejte.
  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

1.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli U1
  Nderfaqja USB 2.0
  Buton WPS button
  Frekuenca 2.4GHz
  Të tjera 64/128-bit WEP,WPA-PSK / WPA2-PSK,WPA / WPA2
  SKU U1 300Mbps
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “USB Wireless Tenda U1 USB 300Mbit/s”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne