USB HUB Baseus (USB 3.0 + HDMI) – 5 Porta

  • HUB USB 5 Portash me nje dizaj unik dhe veshje alumini nga marka Baseus
  • Adaptor konvertues me shumë funksione (HDMI + Hyrje USB-C Type + USB3.0) për Macbook ose pajisje tjera
  • Per zyre dhe shtepi. Nga nje porte USB C-Type ne 4 Porta USB 3.0 dhe 1 Porte shtese HDMI

5.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU CABOOK-OS
Nderfaqja USB 3.0, HDMI, USB C-Type
Versioni HDMI 1.4
Materiale Alumin + TPE
Funklsioni Multi-function converter Adapter (HDMI + Type-c charging port + USB3.0) per Macbook
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “USB HUB Baseus (USB 3.0 + HDMI) – 5 Porta”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne