Switch TP-Link TL-SG1024D – Gigabit – 24-Port – Rackmounted

  • Switch 24 portash me shpejtësi transferimi 1000Mbps për vendosje në Rack.
  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.
  • Veshje metalike e plote. Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

12.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli TL-SG1024D
  Porta 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera Output: Maximum: 13.1W (220V/50Hz), Fanless
  SKU TL-SG1024D
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Switch TP-Link TL-SG1024D – Gigabit – 24-Port – Rackmounted”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne