Switch Tenda TEF1024D (24-porta) – Rackmounted

  • Switch 24 portash me shpejtësi transferimi 200Mbps për vendosje në Rack.
  • Mbrojte ndaj goditjeve të rrymave induktive (si rrufeja) deri në 6KV.
  • Ideal për biznese, shkolla dhe hotele.

4.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka Tenda
  Modeli TEF1024D
  Porta 24*10/100M Base-T Ethernet ports (Auto MDI/MDIX)
  Rackmounted (Vendosje ne Rack) Po
  PoE (Power over Ethernet) Korrent ne rrjet Jo
  Të tjera Output: 20W
  SKU TEF1024D
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Switch Tenda TEF1024D (24-porta) – Rackmounted”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne