-100 L

Switch Tenda S108 (8-porta)

  • Një switch 8 portash me shpejtësi transferimi 100Mbps, i projektuar posaçërisht për familjen dhe zyren tuaj.

1.300 L 1.200 L

Krahaso

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Switch Tenda S108 (8-porta)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne