Skaner Profesional Epson WorkForce DS-860 Color Document Scanner

Epson
> SKU: B11B222401
  • Skaner profesional A3 me ngjyra nga Epson.
  • Skanim i menjehershem 65 ppm ne 300dpi. 
  • Skanoni nje pas nje documenta dhe konvertoni ato Text me teknologjine OCR.

89.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Funksioni Skaner Profesional
Madhësia e letrës A3 with stitching function, A4, A6, B5, B6, Letter, Postcard, Plastic cards, Legal
Teknologjia Sheetfed Scanner; ReadyScan LED technology
Rezolucioni 600 DPI x 600 DPI (Horizontal x Vertical)
Thellesia e ngjyrave Input: 48 Bits Colour / 16 Bits Monochrome , Output: 24 Bits Colour / 8 Bits Monochrome
Komunikimit USB 2.0
Programe te perfshira Epson Document Capture Pro (Windows only), Epson Document Capture Pro Server (on free download), Epson Scan
Te tjera
  • 42 Watt, 1.6 Watt (standby)
  • Funksion ADF: 80 Flete
  • Funksion Duplex (Skanim para dhe prapa)
SKU B11B222401
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Skaner Profesional Epson WorkForce DS-860 Color Document Scanner”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne