Skaner Epson Perfection V370 Color Photo, Image, Film, Negative & Document Scanner (4800 x 9600 dpi)

Epson
> SKU: B11B207313
  • Skaner me cilesi superiore nga Epson per Foto dhe Film. 
  • Skanim i menjehershem me rezolucion 4.800 DPI.
  • Skanoni libra apo gazeta te vjetra dhe mahnituni nga rezultati.

19.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Funksioni Skaner
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5; 35mm strip film: 6 frames, 35mm mounted film: 4 frames
Teknologjia Flatbed Scanner; Matrix CCD
Rezolucioni
  • 4,800 DPI (Horizontal x Vertical)
  • Main 4,800 DPI x Sub 9,600 DPI
Thellesia e ngjyrave Input: 48 Bits Colour , Output: 48 Bits Colour
Komunikimit USB 2.0
Programe te perfshira ABBYY FineReader® Sprint 8.0 (MacOS), ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows), Epson Copy Utility, Epson Document Capture Pro (Windows only), Epson Event Manager, Epson Scan
Te tjera 12 Watt (Operation), 5.5 Watt (ready), 3.7 Watt (sleep mode), 0.5 Watt (Power off)
SKU B11B207313
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Skaner Epson Perfection V370 Color Photo, Image, Film, Negative & Document Scanner (4800 x 9600 dpi)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne