Ryzen Gaming 3 (AMD Ryzen 3 2200G – 4GB – 120GB M2 SSD + 500GB – Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics)

Asembluar
> SKU: Ryzen 3 Office
  • Kompjuter per zyre dhe per shtepi | 420W 
  • AMD Ryzen 3 2200G (3.5GHz – 3.7GHz, 4MB) | 4GB 2400Mhz DDR4 | 120GB M2 SSD + 500GB HDD
  • Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics24 Muaj Garanci

39.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Kasa Spire
Procesor AMD Ryzen 3 2200G (3.5GHz – 3.7GHz, L2 Cache: 2MB, L3 Cache: 4MB) AM4

7.326 Pike nga CPU Benchmark

Chipset AMD® A320 Chipset
Memorja RAM Kingston DDR4 4GB 2400Mhz
Hard Disk
  • LiteOn 120GB M2 SSD
  • Toshiba 500GB HDD
Kartë Grafike Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics onboard (8GPU Cores)

1.807 Pike nga CPU Benchmark

Të tjera DVD-RW, 6 x USB 3.1, 6 x USB 2.0, HDMI, VGA
Garanci 24 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Ryzen Gaming 3 (AMD Ryzen 3 2200G – 4GB – 120GB M2 SSD + 500GB – Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne