Router Wireless Mercusys MW325R – 300Mbps

  • 4 Antena të jashtme | Shpejtësia e transferimit: 300Mbps
  • Shperndan sinjalin deri ne 500m2
  • Përfekte për shtëpi dhe zyrë | 6 Muaj Garanci

2.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka Mercusys
  Modeli MW325R
  Portat
  • 1 x 10/100M auto-negotiation WAN port
  • 3 x 10/100M auto-negotiation LAN ports
  Shpejtësia
300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Të tjera
Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart.
  SKU MW325R
  Garanci
6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Router Wireless Mercusys MW325R – 300Mbps”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne