Router Wireless D-Link DIR-605L – 300Mbps (2 Antena)

 • 2 Antena të jashtme nga 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps
 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci
 • Konfigurim i thjeshte me aplikacionin QRS Mobile dhe kontroll i rrjetit me mydlink

3.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka D-Link
  Modeli DIR-605L
  Portat 1 x 10/100M Ethernet WAN port
4 x 10/100M Ethernet LAN ports
  Shpejtësia 2 X 300Mbps
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
 • Network Address Translation (NAT)
 • Stateful Packet Inspection (SPI)
 • MAC Address Filtering
 • URL Filtering
 • WPS
 • UPnP™ Support
 • WDS
 • Traffic Control
 • Aplikacion per iOS dhe Android, Mydlink, per menaxhim direkt
  Siguria 64/128-bit WEP, WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK
  Të tjera
 • Network Address Translation (NAT)
 • Stateful Packet Inspection (SPI)
 • MAC Address Filtering
 • URL Filtering
  SKU DIR-605L
  Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Router Wireless D-Link DIR-605L – 300Mbps (2 Antena)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne