-1.000 L

Router Gigabit D-Link AC1200, DIR-842

  • Nje Router super cilesor per shtepi dhe zyre nga D-Link.
  • Shpejtesi Gigabit (1000Mbit/s) per rrjete te fuqishme.
  • Gjenerate me e fundit e Router-ave.

7.900 L 6.900 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

  Marka D-Link
  Modeli DIR-842
  Portat 5 Porta (1 x Gigabit WAN port + 4 Gigabit LAN)
  Shpejtësia 1200Mbps
  Frekuenca
  • 2.4GHz
  • 5GHz
  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network
  SKU DIR-842
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Router Gigabit D-Link AC1200, DIR-842”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne