QNAP NAS TS-231P, 2 Vende HDD (AMR 2-core 1.7GHz, 1G RAM, 3 x USB 3.0, 2 x GbE) EU Edition

QNAP
> SKU: TS-231P-EU
  • NAS i fuqishëm, megjithatë ekonomik për zyre dhe shtëpi
  • Ruani te gjithat te dhenat ne rrjet me nje performancë të shkëlqyeshme
  • Sinkronizoni te dhenat midis TS-231P dhe kompjuterave, laptopëve dhe celulareve

34.000 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka QNAP
  Modeli TS-231P-EU
  CPU AnnapurnaLabs, (Kompani e Amazon) Alpine AL-212, 2-core, 1.7GHz
  Memorja RAM 1GB DDR3 RAM
  HDD te perfshire JO, 2 Vende per HDD 3.5″ Hot-Swap
  Lidhja 2 x GbE RJ45, 3 x USB 3.0
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
  Përmasat 169 x 102 x 219 mm
  Te tjera Pesha: 1.28KG, OS: QTS 4.2 (embedded Linux), Volume: RAID 0/1, Wake on LAN, Automatic power on after power recovery, Zhurma ne kushte pune: 19.2 dB(A)

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “QNAP NAS TS-231P, 2 Vende HDD (AMR 2-core 1.7GHz, 1G RAM, 3 x USB 3.0, 2 x GbE) EU Edition”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne