Videoprojektor Acer X127H – DLP 3D

Acer
> SKU: MR.JP311.002
  • Projektor Acer X127H | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
  • Ndriçimi: 3.600 ANSI Lumen | 5.000 Ore pune (normale) / 6.000 Ore pune (ekonomike)
  • Teknologjia: DLP 3D | Lidhje me VGA, HDMI x 1 | Garancia: 1 Vit

56.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Marka Acer
Teknologjia DLP 3D
Rezulucioni Full HD (1920 X 1200)
Raporti 16:9 dhe 4:3
Madhësia e Ekranit të projektimit 300″ (7.62m)
Ndriçimi 3.600 Ansi Lumen
Kontrasti 20,000 : 1
Fuqia e Llambes Llambë Osram, 195 W
Jetëgjatësia e llambës (orë pune) 5.000 Orë (normale) / 6.000 Orë (ekonomike) / 10.000 (ektreme)
Komunikimi HDMI, VGA, USB, Composite Video
Garancia 1 Vit

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Videoprojektor Acer X127H – DLP 3D”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne