-1.100 L

Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi

  • Printer i thjesht dhe i përshtatshëm për çdo zyre apo shtëpi.
  • Printon faqen e parë në më pak se 8.5 sekonda.
  • Boja printon: 1000 kopje, dhe kushton: 3000 leke.

8.000 L 6.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Funksioni Printer
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Laser
Rezolucioni 1200 x 1200 dpi
Printimi i faqes së parë 8.5 Sekonda
Shpejtësia e printimit 21 Faqe për Minutë
Volumi mujor 10.000 kopje
Komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë Toner MLT – 111S (~1000 Faqe)
Kosto për faqe ~ 3 Leke
Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera 8MB Memorje RAM, 400 Mhz Processor Speed

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne