Printer HP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinter – Me ngjyra (A3)

 • Punoni me një printer ekonomik dhe tepër cilësor në formatin A3+ dhe A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Thermal Inkjet” ju kursen para në çdo printim.

19.900 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

Funksioni Printer
Madhësia e letrës A3+; A3; A4; A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia HP Thermal Inkjet
Rezolucioni 4800 x 1200 dpi
Shpejtesia e procesorit 500 MHz
Shpejtësia e printimit 30 Faqe për Minutë (Zezë)

26 Faqe për Minutë (Ngjyrë)

Volumi mujor 200 – 800 faqe
Komunikimi USB 2.0, HP ePrint; Apple AirPrint™, Wireless direct printing, Mopria-certified and Google Cloud Print™, Ethernet, RJ-11
Toner/Bojë
 • HP 932 Black Officejet Ink Cartridge (~400 faqe);
 • HP 932XL Black Officejet Ink Cartridge (~1000 faqe);
 • HP 933 Cyan Officejet Ink Cartridge (~330 faqe);
 • HP 933 Magenta Officejet Ink Cartridge (~330 faqe);
 • HP 933 Yellow Officejet Inkjet Cartridge (~330 faqe);
 • HP 933 Cyan Officejet Ink Cartridge (~330 faqe);
 • HP 933XL Magenta Officejet Ink Cartridge (~825 faqe);
 • HP 933XL Yellow Officejet Inkjet Cartridge (~825 faqe);
Kosto për faqe ~ Leke në të zezë, ~ Leke me ngjyra
Trashësia e letrës 34 – 250  g/m²
Të tjera Memorje e integruar
SKU CR768A
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Printer HP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinter – Me ngjyra (A3)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne