Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi – Me ngjyra – Portable

 • Funksioni: Printer me ngjyra portabelBateri te perfshiera ne printer
 • Komunikimi: 1 x Micro-USB 2.0, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Ethernet LAN, Wi-Fi
 • Ideal per kur jeni ne jashte zyre dhe gjithmone ne levizje

38.000 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

  Funksioni Printer portativ me ngjyra (e merr me vete kudo)
  Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
  Teknologjia InkJet
  Rezolucioni Printimi: 5760 x 1440 dpi
  Printimi i faqes së parë
  Shpejtësia e printimit
 • 7 Faqe për Minutë (Bardhe e zi)
 • 4 Faqe për Minutë (Me ngjyra)
  Volumi mujor
  Komunikimi
 • 1 x Micro-USB 2.0
 • Apple AirPrint
 • Google Cloud Print
 • Ethernet LAN
 • Wi-Fi
  Toner/Bojë
 • T2661 Black ink (250 kopje) – Bardh e zi
 • T2670 Color ink (200 kopje) – Me ngjyra
  Kosto për faqe
  Të tjera Pesha: 1.5Kg, Me bateri
  SKU C11CE05403
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi – Me ngjyra – Portable”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne