Printer Epson EcoTank L1110 – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  • Versioni i ri i printerit Epson, nder me ekonomiket ne treg. Ideal për zyre dhe shtëpi.
  • Printer tejmase ekonomik i cili printon 7.500 kopje me ngjyra dhe 4.500 kopje ne te zeze.
  • Printeri vjen me një sasi boje që zgjatë 2 vite dhe mund të zvogëlojë kostot e printimit deri në 90%

19.900 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

Funksioni Printer
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric)
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (Printeri)
Printimi i faqes së parë 10 Sekonda
Shpejtësia e printimit 33 Faqe për Minutë
Volumi mujor ~
Komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë 4.500 faqe në të zezë – 003 Black Ink Bottle – 800 Leke

7.500 faqe me ngjyra –  003 Cyan Ink Bottle / 003 Magenta Ink Bottle / 003 Yellow Ink Bottle – 800 Leke

Kosto për faqe 0.17~ Leke ne te Zeze

0.53~ Leke me Ngjyra

Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
SKU L1110
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Printer Epson EcoTank L1110 – Me ngjyra (Ultra-low-cost)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne