-5.000 L

Printer Epson EcoTank ITS L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Epson
> SKU: EcoTank ITS L3060
  • Printer tejmase ekonomik me ngjyra për zyre dhe shtëpi
  • Lidhje me Wireless (Pa tel) dhe me aplikacionin iPrint nga Epson Connect mund të printoni direkt nga e-Maili ose Celulari
  • Printeri vjen me një sasi boje që zgjatë 2 vite dhe mund të zvogëlojë kostot e printimit deri në 90%

29.990 L 24.990 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Funksioni Printer / Fotokopje / Skaner
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric)
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (Printeri)

1,200 DPI x 2,400 DPI (Skaneri)

Printimi i faqes së parë 8.5 Sekonda
Shpejtësia e printimit 33 Faqe për Minutë
Volumi mujor ~
Komunikimit USB 2.0 / Wireless / Wi-Fi Direct / Epson Connect (iPrint, Email Print)
Toner/Bojë 4.500 faqe në të zezë – T6641 BLACK INK BOTTLE 70ML

6.500 faqe me ngjyra –  T6642 CYAN INK BOTTLE 70ML / T6643 MAGENTA INK BOTTLE 70ML / T6644 YELLOW INK BOTTLE 70ML

Kosto për faqe ~ Leke
Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera 3.6 Watt

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Printer Epson EcoTank ITS L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne