Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

Trust
> SKU: 20430
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.
  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre
  • Ngjyra e lazerit: E kuqe

3.500 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli
Puntero Wireless Laser Presenter
  Laser pointer (Gjuajtesi laser)
Laser class 2
  Permasa
159 x 20 x 19
  Pesha 51g
  Gjatesia e vales 15m
  Te tjera I pershtatshem per PowePoint, Kursim i baterise, 3 Butona: black screen button, laser button, next / previous slide, start / stop presentation
  SKU 20430

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne