-8.000 L

MSI GAMING GeForce GTX 1060 3GB GDRR5 192-bit HDCP Dual Fan VR Ready OC Graphics Card

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 përshtypje nga klienti)
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1060  | 1152 Cuda Cores
 • Video Memory: 3GB GDDR5Benchmark (Piket e K.G.): 9002 pikë
 • Memory Interface: 192-bit. Core Clocks: 1759 MHz / 1544 MHz

42.900 L 34.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Modeli MSI GeForce® GTX 1060 3GT OC
Procesor NVIDIA® GeForce® GTX 1060
Pikët e procesorit 9002 pikë
Core Clocks 1759 MHz / 1544 MHz
Memorje RAM 3GB GDDR5 (192-bit) – 1152 Cuda Cores
Shpejtësia e memorjes 8008 MHz
Skeda PCI Express x16 3.0
Portat dalëse DisplayPort (Version 1.4) / HDMI 2.0b / DL-DVI-D
Konsumi 120 W
Te tjera
 • G-SYNC™ TECHNOLOGY
 • ADAPTIVE VERTICAL SYNC
 • Permasat: 243 x 115 x 39 mm
 • 3 Pamje pernjeheri
 • VR READY
Garancia 12 Muaj

Reviews (2)

5.0
2
0
0
0
0

Shto një përshtypje

 1. Rated 5 out of 5

  Xhuliano

  Pershendetje.A mund ti vendoset kjo karte grafike nje PC Ryzen 3 (te blere te ju) me motherboard msi a320M PRO-VH PLUS ???

  • Technosoft

   Po patjeter. Faleminderit qe na kontaktuat.

 2. Rated 5 out of 5

  gg

  Pershendetje.Per ta konektuar me nje monitor qe ka vetem VGA a duhet te perdorim konvertues dhe a keni ju konvertues ne dyqanin tuaj ?

WhatsApp WhatsApp me ne