Motherboard Gigabyte GA-Z270X Gaming 5

> SKU: Gigabyte GA-Z270X Gaming 5
  • LOJA JUAJ. MËNYRA JUAJ.
  • Ndër seritë Gaming më të mira të Gigabyte. Ky motherboard ka cilësi Audio spektakolare, ftohje me “Smart Fan 5” perfromancë e lartë me ftohje të kontrollluar dhe stil ngjyrash të personalizuara.

32.500 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Modeli GA-Z270X-Gaming 5 (rev. 1.0)
Gjenerata e CPU-së E 7-të dhe e 6-të Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron, LGA1151, L3 Cache
Chipset Intel Z270 Express Chipset
Memorja 4 vende DDR4 DIMM deri 64 GB RAM,

Dual channel – 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2800(O.C.) / 2666(O.C.) / 2400 / 2133 MHz

Kartë Grafike E integruar, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI port
Audio Realtek ALC1220 HD Audio, 2/4/5.1/7.1
LAN (Rrjeti) 1 x Intel® GbE LAN chip (100/1000 Mbit)

1 x Killer™ E2500 LAN chip

Vende PCI 1 x PCIex x16 (PCIEX16)

1 x PCIex x16 (PCIEX8)

1 x PCIex x16 (PCIEX4)

3 x PCI slots

Vende ruajtje 1 x M.2 connector, 1 x U.2 connector

3 x SATA Express connectors

6 x SATA 6Gb/s connectors

USB 1 x USB Type-C, 1 x USB 3.1 Gen 2

8 x USB 3.1 Gen 1, 6 x USB 2.0/1.1 ports

Çmimi 32.500 Lekë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Motherboard Gigabyte GA-Z270X Gaming 5”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne