Motherboard Gigabyte GA-Z270-HD3P

> SKU: Gigabyte GA-Z270-HD3P
  • Motherboardi Gigabyte ka ftohje me “Smart Fan 5” që siguron perfromancë të lartë me ftohje të kontrollluar dhe mundësi për të lidhur memorjen Optane për sistemin e operimit.

20.200 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Modeli GA-Z270-HD3P (rev. 1.0)
Gjenerata e CPU-së E 7-të dhe e 6-të Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron, LGA1151, L3 Cache
Chipset Intel Z270 Express Chipset
Memorja 4 vende DDR4 DIMM deri 64 GB RAM,

Dual channel – 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2800(O.C.) / 2666(O.C.) / 2400 / 2133 MHz

Kartë Grafike E integruar, 3 dalje në të njëjtën kohë

1 Port D-Sub, 1 Port DVI-D, 1 Port HDMI

Audio Realtek ALC887 HD Audio, 2/4/5.1/7.1
LAN (Rrjeti) 1 x Intel® GbE LAN chip (100/1000 Mbit)
Vende PCI 1 x PCIex x16 (PCIEX16)

1 x PCIex x16 (PCIEX4)

2 x PCI Express x1 slots

2 x PCI slots

Vende ruajtje 1 x M.2 connector

1 x SATA Express connector

6 x SATA 6Gb/s connectors

USB 1 x USB Type-C, 1 x USB 3.1 Gen 2

10 x USB 3.1 Gen 1, 4 x USB 2.0/1.1 ports


SUPPORTS DRIVERS

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Motherboard Gigabyte GA-Z270-HD3P”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne