Motherboard Gigabyte GA-Z270 Gaming K3

> SKU: Gigabyte GA-Z270 Gaming K3
  • Motherbord për lojra e seriesë Gaming nga Gigabyte.
  • Ndriçim LED nga poshtë dhe shumë mundësi për të shtuar pajisje të tjera për ta pasuruar sa herë të dëshironi eksperiencën tuaj të lojës.

21.000 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Modeli GA-Z270-Gaming K3 (rev. 1.0)
Gjenerata e CPU-së E 7-të dhe të 6-të, Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron, LGA1151
Chipset Intel Z270 Chipset
Memorja 4 vende DDR4 DIMM deri 64 GB RAM,

Dual channel, 3866 (O.C.) – 2133 MHz*

Kartë Grafike E integruar,

1 x DVI-D port, 1 x HDMI port

Audio Realtek ALC1220 HD Audio, 2/4/5.1/7.1
LAN (Rrjeti) 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller
Vende PCI 1 x PCI Express x16 slot, (PCIEX16)

2 x PCI Express x16 slots, (PCIEX4)

3 x PCI Express x1 slots

Vende ruajtje 1 x M.2 slots

2 x SATA Express connectors

6 x SATA 6Gb/s ports

USB 8 x USB 3.1 Gen 1 ports

6 x USB 2.0

 

SUPPORT DRIVERS

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Motherboard Gigabyte GA-Z270 Gaming K3”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne