Monitor Philips 21.5″ LED Wide FullHD (me hark)

Philips
> SKU: 223V5LSB2
  • Monitor Philips 21.5″ LED Wide | Full HD 1920 x 1080
  • Komunikimi: VGA | Ekonomik dhe ideal per zyre
  • Ndriçimi: 200 cd/m² | Garancia: 12 Muaj

14.000 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

 

Madhësia e monitorit

27 Inch i harkuar
Teknologjia W-LED system
Rezulucioni FullHD (1920 x 1080) 60Hz
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 200 cd/m²
Numri i ngjyrave 16.7M colors
Kontrasti static/dinamik3 600 : 1 / 10 Milion : 1
Portat e komunikimit VGA (Analogue)
Konsumi i energjisë 15.3 Watts
SKU 223V5LSB2
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor Philips 21.5″ LED Wide FullHD (me hark)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne