Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen

  • Teknologji IPS dhe Full HD tek nje ekran shume te holle.
  • Dizajn elegant për përshtatje në hapësira të ngushta. Ideal per pune ne zyre dhe shtepi.
  • Menaxhimi i lehtë i kabllit shton lehtësinë dhe siguron një tavoline pune të rregullt.

19.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 21.5 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS
Rezulucioni Full HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 7 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 10M:1
Komunikimi HDMI / VGA
Konsumi i energjisë 28 Watts
Garancia 1 Vit
Te tjera

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne