-3.000 L

Monitor Dell 27″ SE2717H IPS

  • Ekran Dell Dell 27″ SE2717H IPS Full HD (1920×1080) IPS
  • Teknologjia AMD FreeSync ju mundeson pamje pa nderprerje ne çdo “framerate”
  • Ideal per zyre dhe shtepi | 3 Vite Garanci

39.000 L 36.000 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 27 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia IPS LED-backlit
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 6 ms
Ndriçimi 300 cd/m²
Kontrasti 80M:1
Komunikimi
  • HDMI x 2
  • D-Sub (VGA)
Konsumi i energjisë 24 Watts
Garancia 2 Vite
Te tjera AMD FreeSync

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor Dell 27″ SE2717H IPS”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne