-5.000 L

Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED

AOC
> SKU: Q3279VWF
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.
  • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.
  • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms për çdo Gamer.

39.900 L 34.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 31.5” Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia WLED Backlit
Rezulucioni 2560 x 1440 QHD @ 75Hz
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 50M:1
Komunikimi HDMI, VGA, DVI, DisplayPort
Konsumi i energjisë 28 Watts
Garancia 2 Vite
Te tjera Konsumi i energjisë 45 Watts

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne