-4.000 L

Monitor AOC 23.8″ IPS 24B1XH Full HD LED

  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me teknologjine IPS.
  • Shume elegant, ideal per nje zyre.
  • Dizajn modern dhe kornize shume e holle.

22.900 L 18.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 23.8” (Raporti: 16:9)
Teknologjia WLED Backlit IPS
Rezulucioni 1920 x 1080HD @ 60Hz
Përgjigjia në kohë 7 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 20M:1
Komunikimi HDMI, VGA
Konsumi i energjisë 25 Watts
SKU 24B1XH
Te tjera Konsumi i energjisë 45 Watts
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor AOC 23.8″ IPS 24B1XH Full HD LED”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne