-7.000 L

Monitor Acer 23.8″ R241Y Full HD IPS

Acer
> SKU: UM.QR1EE.001
  • Ekran Acer 23.8″ UM.QR1EE.001  | FULL HD (1920×1080)
  • Komunikimi: DVi, VGA | Shume i holle
  • 2 Vite Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi

26.900 L 19.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 23.8 Inch (Raporti: 16:9)
Teknologjia LED-backlit
Rezulucioni FULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 4 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Kontrasti 100M:1
Komunikimi VGA / DVI
Konsumi i energjisë 26 Watts (ENERGY STAR® rating)
Garancia 2 Vite
Te tjera Refresh Rate: 60Hz

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Monitor Acer 23.8″ R241Y Full HD IPS”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne