-300 L

Mikrofon Trust Starzz Microphone for PC and Laptop (Includes Tripod)

  • Mikrofon me performance te larte nga marka Trust Starzz per PC. 
  • Buton per funksionin Mute (pa ze) dhe mbeshtetese me Tripod.
  • Ideale per regjistrim zeri, Skype Chat dhe Online Gaming.

1.500 L 1.200 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli
Starzz
  Tipi i lidhjes
3.5 mm microphone connection
  Veçuri
Tripod stand
  Ngjyra E zeze
  Gjatesia e kabllit 2.5m
  SKU 16973
  Garanci 12 Muaj

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mikrofon Trust Starzz Microphone for PC and Laptop (Includes Tripod)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne