-700 L

Memorje USB 32GB Kingston USB 3.0 Data Traveler 100 (110MB/s Read, 15MB/s Write)

  • Dizajn me kapak rrëshqitës.
  • Kapacitet 32GB për foto, muzikë, video dhe dokumenta të ndryshëm.
  • Lidhet në portat USB 2.0 / 3.0 / 3.1 me shpejtësi transferimi 100MB/s në lexim dhe 25MB/s në shkrim.

1.600 L 900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka Kingston
Modeli DataTraveler 100
Kapaciteti 64GB
Komunikimi USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1
SKU DT100G3/32GB
Garancia 6 muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Memorje USB 32GB Kingston USB 3.0 Data Traveler 100 (110MB/s Read, 15MB/s Write)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne