Logitech Conference Cam Connect Full HD Video 1080p, H.264, (Full HD Video 1080p, H.264 4x Zoom, USB)

  • Video-konference profesionale dhe portable per zyren tuaj nga marka Logitech.
  • Cilesi video Full HD, bokse te integruara dhe mikrofon super cilesor.
  • Telekomande e perfshire. Ideale per zyra me 1-6 persona.

58.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli Connect
  Lidhja USB, Wifi,
  Kendi i shikimit
  • 82° (Horizontale)
  • 52° (Vertikale)
  Ngjyra E zeze
  Rezolucioni 1920 x 1080 – 1080p
Frekuenca 30fps
  Te tjera WiFi, Format Video H.264
  SKU 960-001034
  Garancia 12 Muaj
  • Portable ConferenceCam with Bluetooth speakerphone for the huddle room, home office, and on the go

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Logitech Conference Cam Connect Full HD Video 1080p, H.264, (Full HD Video 1080p, H.264 4x Zoom, USB)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne