Logitech Conference Cam BCC950 Video Conference Webcam, HD 1080p Camera with Built-In Speakerphone

  • Video-konference profesionale per zyren tuaj nga marka Logitech.
  • Cilesi video Full HD, bokse te integruara dhe mikrofon super cilesor.
  • Telekomande e perfshire. Ideale per zyra me 1-4 persona.

29.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli BCC950
  Lidhja USB
  Kendi i shikimit
  • 180° (Horizontal)
  • 78° (Vertikal)
  Ngjyra E zeze
  Rezolucioni 1920 x 1080 – 1080p
Frekuenca 30fps
  Te tjera Lente Carl Zeis, Format Video H.264
  SKU 960-000867
  Garancia 12 Muaj
  • Desktop video conferencing solution for private offices, home offices, and most any semi-private space

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Logitech Conference Cam BCC950 Video Conference Webcam, HD 1080p Camera with Built-In Speakerphone”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne