Lente per celular Baseus (per iPhone dhe Samsung)

  • Lente per celular iPhone ose Samsung nga marka Baseus
  • Shume funksione ne nje pajisje te vetme: Kend i gjere, Fisheye, Lente Macro
  • Ideale per fotografet.

3.890 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Marka Baseus
Modeli Short Video Basic Camera
Funksionet
  • 120° Hi-Definition Wide Angle – Kend i gjere
  • 180° Amazin Fisheye lens – Lente Fisheye
  • 5 + 5 Optical Coating
  • Single Camera ose Dual Camera Smart phone ose Tablet
SKU ACSXT-C01
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lente per celular Baseus (per iPhone dhe Samsung)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne