-1.000 L

Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset

  • Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
  • Cilesi superiore e Gaming dhe shume te pershtatshme per ore te gjata loje.
  • 12 Muaj Garanci

4.900 L 3.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli
GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset
  Tipi i lidhjes
Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri
Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt ne kufje.
  Ngjyra E zeze dhe ndriçim blu
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU 22338
  Garanci 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kufje Gaming Trust GXT 380 Doxx Illuminated Gaming Headset”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne