Karte Memorje Kingston Canvas Go! 64GB SDXC Class 10 SD Memory Card UHS-I 90MB/s R Flash Memory Card (SDG/64GB)

  • Kapaciteti 64GB. Class 10 UHS-I U3, Shpejtesi: 90MB/s ne lexim, 45MB/s ne shkrim.
  • Qëndron në mjedise të ashpra për mbrojten e fotove dhe videove.
  • Ideale per DSLRs dhe drone.

2.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli Canvas GO SD Card
  Kapaciteti
64GB
  Performanca Class 10 UHS-I U3, Shpejtesi: 90MB/s ne lexim, 45MB/s ne shkrim
  SKU SDG/64GB
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Karte Memorje Kingston Canvas Go! 64GB SDXC Class 10 SD Memory Card UHS-I 90MB/s R Flash Memory Card (SDG/64GB)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne