Karikues pa tel Baseus Foldable Multifunction – Qi Wireless Charger

  • Karikues pa tel (Wireless) i perthyeshem per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
  • Nuk nxehet. Karikim shume i shpejte me teknologjine: Qualcomm Quick Charge 3.0
  • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.

2.990 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Marka Baseus
Modeli Baseus UFO Desktop Wireless Charger
Tipi Wireless Charging Qi, Charger Wireless, Qualcomm Quick Charge 2.0, Qualcomm Quick Charge 3.0
Nderfaqja Micro USB
Dalje 10W (Max)
Hyrje 5V/2A
SKU WXZD-01
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karikues pa tel Baseus Foldable Multifunction – Qi Wireless Charger”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne