Hardisk i jashtem, Transcend 2TB – StoreJet 25A3K (USB 3.0)

Transcend
> SKU: TS2TSJ25A3K
  • Rezistencë Ekstreme – Krijuar për të përmbushur standardet e ushtrisë Amerikane në provën e rënies në tokë
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin “Auto Backup”

17.000 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Transcend
  Modeli StoreJet 25A3K
  Kapaciteti 2TB HDD
  Shpejtësia e transferimit Deri 5.0Gb/s
  Shpejtësia e rrotullimit 5400rpm
  Lidhja USB 3.0 / 2.0
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
  Përmasat 130.6mm×80.1mm×15.0mm
  Pesha 196g

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hardisk i jashtem, Transcend 2TB – StoreJet 25A3K (USB 3.0)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne