Hardisk i jashtem, Maxtor 500GB – M3 (USB 3.0)

Maxtor
> SKU: STSHX-M500TCBM
  • Lidhje me USB 3.0
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë “Auto Backup”

7.500 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Maxtor
  Modeli M3 Portable External Hard Drive
  Kapaciteti 500GB HDD
  Shpejtësia e transferimit Deri 5.0Gb/s
  Shpejtësia e rrotullimit 5400rpm
  Lidhja USB 3.0 / 2.0
  Sistemet e operimit Windows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.4.8 or later
  Përmasat 82mm W x 112mm L x 17.5mm H
  Pesha 150g

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hardisk i jashtem, Maxtor 500GB – M3 (USB 3.0)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne