-600 L

Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI

  • Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated me 4.000 DPI.
  • Dizajn unik dhe nje nder mouse-t me te mire ne treg.
  • 10 Butona te konfigurueshem ndriçim RGB i menaxhueshem.

4.500 L 3.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli
GXT 138 X-Ray
  Tipi i lidhjes
USB Wired
  DPI
4000 High precision
  Butona 10 Butona te programueshem
  Gjatesia e kabllit 1.5M
  SKU 22089
  Garanci 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gaming Mouse Trust GXT 138 X-Ray Illuminated Gaming Mouse – 4.000 DPI”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne