-200 L

Dual Band Router Wireless Netis AC750 – 450Mbps (4 Antena)

  • 3 Antena të jashtme Dual-Band me shpejtesi transferimi : 300 Mbps dhe 450Mbps.
  • Perqim i vales edhe ne mure te trasha.
  • Përfekte për shtëpitë e mëdha dhe zyra | 12 Muaj Garanci

4.200 L 4.000 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

  Marka Netis
  Modeli WF2710
  Portat
  • 1 x 10/100M Ethernet WAN port
  • 4 x 10/100M Ethernet LAN ports
  Shpejtësia 450Mbps
  Frekuenca 2.4GHz & 5GHz
  Funksionet bazë AP Router, WISP, Repeater, AP+ WDS, WDS, Client
  Siguria WPA/WPA2-PSK AES, TKIP, TKIP
  Të tjera Multiple SSID
  SKU WF2710
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dual Band Router Wireless Netis AC750 – 450Mbps (4 Antena)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne