Çantë Laptopi 15.6″ HP Odyssey Sport Backpack – Grey/Green

  • Çantë shpine HP Odyssey Sport moderne. Kunder shiut.
  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″ dhe pak me shume.
  • Ngjyra: Gri me shirita te zi Përmasa: 39.62 cm

4.500 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli L8J88AA
  Ngjyra Gri me shirit te gjelbert
  Dimensionet  39.62 cm

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Laptopi 15.6″ HP Odyssey Sport Backpack – Grey/Green”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne