Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Backpack

  • Çantë shpine HP Essential për studentë dhe biznesmen.
  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
  • Ngjyra: ZezëPërmasa: 41.91 x 31.75 x 12.7 cm

4.300 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli H1D24AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
41.91 x 31.75 x 12.7 cm

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Çantë Laptopi 15.6″ HP – Essential Backpack”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne