Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK

  • Çantë shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.
  • Për laptopat me madhësi ekrani 13-14″
  • Ngjyra: ZezëPërmasa: 33 x 44 x 18 cm

4.300 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

  Marka Port Design
  Modeli 135074
  Ngjyra Zezë
  Dimensionet  33 x 44 x 18 cm

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne