-1.000 L

Bokse SonicGear EVO 5 PRO – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).
  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

6.800 L 5.800 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU EVO 5 PRO
Nderfaqja Bluetooth 2.1, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input
Power output (RMS) 35W
Parametra e boksit
  • Power output – subwoofer (RMS) 24W
  • Power output – satellite (RMS) 6 W
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bokse SonicGear EVO 5 PRO – 2.1 Speaker System (Bluetooth)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne