Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB

  • Bokse Gaming me fuqi te plote me sistem 2.0 per PC.
  • Ndriçim nga poshte boksit me teknologjine Chroma.
  • Vend per kufje. Kontroll i volumit dhe basit.

14.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Marka Razer
Modeli Nommo
Nderfaqja Lidhje me USB
Te tjera Vend per kufje, Ndriçim nga poshte Chroma.
SKU RZ05-02450100-R3G1
Garancia 24 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Bokse Gaming Razer Nommo 2.0 Speakers – USB”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne