Bokse Boombox BBX 300 Portable Speaker – Green (Bluetooth, Radio FM, USB)

  • Boks portativ me fuqi në RMS 10W që komandohet me telekomandë, Radio me Ekran LCD, Tregues i baterisë, Kartë memorje, Dalje AUX, Memorje USB, Lidhje Bluetooth dhe Hyrje mikrofoni për karaoke.
  • Bateri e integruar dhe pesha është 1.7kg.

3.900 L

Krahaso

Description

  • Bluetooth
  • Mic-input
  • Aux-in
  • USB audio playback
  • TF card music playback
  • FM Radio
  • Lithium-ion battery
  • 1 year warranty

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bokse Boombox BBX 300 Portable Speaker – Green (Bluetooth, Radio FM, USB)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne